fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Sveikatinimo turizmo vizitas į Ignalinos rajoną

Sveikatinimo turizmo vizitas į Ignalinos rajoną

Zarasų – Visagino regiono VVG drauge su partneriais Anykščių rajono, Molėtų rajono bei Anykščių miesto vietos veiklos grupėmis įgyvendina projektą „Subalansuota sveikatos turimo plėtra“.

Projekto tikslas – skatinti subalansuotą sveikatos turizmo plėtrą bei vietos gyventojų socialinį aktyvumą.

Liepos 2 d. vyko projekto pažintinis, o drauge ir patyriminis vizitas, šį kartą į Ignalinos rajono savivaldybę.

Šį kartą mūsų visų laukė iššūkis – žygis Kančioginos upe su puikia vedle Violeta. Patirti įspūdžiai ir emocijos geriausiai atsiskleidžia River Hiking LT užfiksuotose nuotraukose. Tai puikus sveikatinimo turizmo projekto pavyzdys, kuomet pagal upelės pavadinimą galima nuginti kančias ir sustiprinti savo emocinę sveikatą. Rekomenduojame leistis į šį žygį – ekspediciją su savo šeimos nariais, draugais ar kolegomis!

Po žygio upe vykome į Paliesiaus dvarą, kuriame yra įsikūrusi Paliesiaus klinika. Vienintelėje Baltijos šalyse Paliesiaus širdies sveikatos ir fizinio krūvio terapijos klinikoje gydoma pasitelkiant fizinį aktyvumą ir paties žmogaus organizmo išteklius.

Dėkojame Ignalinos rajono VVG Strategijos administravimo vadovei Ligitai Smagurauskienei už šiltą sutikimą ir galimybę  pasižvalgyti po slėpiningąjį Paliesiaus dvarą.