fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija

Zarasų-Visagino regiono vietos veiklos grupė (toliau –VVG) suinteresuota, kad teikiant įstaigos paslaugas, nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimo, tarpininko kyšininkavimo, papirkimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo ir kitų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą). Už korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus yra numatyta administracinė, drausminė ar kitokia teisinė atsakomybė. Į VVG gali kreiptis kiekvienas asmuo, kuris mano turįs žinių arba pagrįstų įtarimų apie VVG darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas.

Zarasų-Visagino regiono vietos veiklos grupė savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikoje galiojančiais kovos su korupcija ir korupcijos prevencijos teisės aktais:

 

Kiekvienas asmuo, turi teisę pateikti informaciją apie Zarasų-Visagino regiono vietos veiklos grupės darbuotojų daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, drausminius nusižengimus ar kitus teisės pažeidimus, informaciją apie tai gali pranešti šiais būdais:

Apie VVG darbuotojų neteisėtus veiksmus prašome pranešti šiais būdais:

  • Telefonu +370 609 97118;
  • paštu zarasuvvg@gmail.com;
  • Pašto korespondencijai skirtu adresu – Sėlių a. 22, 327 kab., LT-32100 Zarasai Anonimiškumas yra garantuojamas.

 

Anonimiškai pranešti apie galimus korupcijos atvejus galima ir Specialiųjų tyrimų tarnybai: 

  • raštu, adresu: A. Jakšto g. 6, LT-01105 Vilnius; 
  • visą parą veikiančiu „Karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 33 (ir poilsio dienomis);
  • elektroniniu paštu pranesk@stt.lt, 
  • svetainėje www.stt.lt.